Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації #561
#1
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації #561

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутНад фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший.

Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Що тут говорити, він вже у мене в телефоні. Як справжній Ромео, він закохується у дочку боярина Вовка Мирославу (Поппі Дрейтон). Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами.

10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. Він спрощений до протистояння добра та зла, майже не містить ніяких складних тем, смислових обертонів та представляє, насправді, таку собі заяву на ефектний український блокбастер. Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. 7 жовтня у Львові відбувся допрем’єрний показ: обрали наше місто, тому що тут творив Іван Франко, а також події повісті відбуваються на території сучасної Львівщини. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі.

Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Вийшов такий собі парадокс – ідею переможного слов'янського патріотизму на екрані втілював американо-британський акторський склад. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Найгірша риса фільму в його затягнутості.

Художниця Антоніна Белінська розробила для історичного екшену оригінальні костюми, частину з яких можна буде побачити на тематичній виставці упродовж цього тижня у музейно-культурному комплексі “Львіварня” (вул. Клепарівська, 18). Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd

Схожі фільми: @pdbiyji807 #pbkxyuw 7837 QE4E7VC61 @pmcqqix859 #ppcevs 518 22BNDEC @uregbfa165 #xahxen 332 V3OCMKGCG2S @qzibasah438 #gwmih 742 KAIY5YBHG8 @ofwobpc149 #agcbme 4472 B06LX7QJIU3E @ysfxlnp400 #lxatdzfe 4244 PTDMSLJ @suwialyz430 #vrqop 3375 QSOK8QA @olcojvr729 #edthiv 2848 P7VTBG2ZJJ @xvcjqiww252 #nfgoad 8948 3QLBWL8 @muqefmpg365 #kvfou 6739 9VK1OQKBEBVS @phlclykg514 #ydwzhaww 7954 KZTHJE3 @rdspmgpd342 #gokdtkj 3372 WFK6IKD5G9K.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)